Nieuwscategorie:

Publicatiedatum: 18-04-2019

Scheidsrechtersexamen herexamen. 26 nov vanaf 20:00


Verplichte kost voor spelende leden die dit seizoen 16 worden (of al zijn)



Iedereen die in aanmerking komt ontvangt vandaag de uitnodiging voor deelname aan het examen en separaat een inlog naar de digitale leeromgeving van de KNHB.

Als je al eerder opgeroepen bent, dan krijg je de inlog niet opnieuw, maar kun je inloggen met het mailadres wat de club ook gebruikt.  Ondervind je problemen, laat het weten. 


  • Een korte samenvatting van het arbitragebeleid vind je op de website onder de club en dan arbitrage.
  • Het hele plan staat in mijn MHC Lelystad onder club, dan documenten en dan arbitrage.
  • de link naar de leeromgeving is  https://knhb.drillster.net/ 

  • de leeromgeving werkt ook via de LISA app. via 'meer' en dan KNHB clubscheidsrechter.
  • Let op, als je 16+ zonder kaart dan ben je in principe niet speelgerechtigd volgens de KNHB. 


Ben je geen spelend lid of word je dit jaar nog geen 16, maar je wilt wel meer weten over de spelregels? Laat het ons weten en we zorgen dat je wordt aangemeld. Uiteraard is er dan geen verplichting om te fluiten. 




Ook voor coaches is het zeer wenselijk om een kaart te halen om zodoende de regels te kennen. Meld je vooral bij ons. 




de KNHB hanteert een nieuwe opleidingsomgeving. Het kan zijn dat je nu toegang hebt tot beide omgevingen.




vragen? neem contact op met scheidsrechter@mhclelystad.nl