

Nieuwscategorie:
Publicatiedatum: 26-03-2018
Vrijwilligers - Daniel Otting
Sinds 2013 is Daniel onze zaalhockey commissaris. Wij durven te zeggen dat er zonder Daniel geen zaalhockey zou zijn. De laatste jaren doet hij dit namelijk alleen. Door veel tijd te stoppen in organisatie en voorbereiding kan hij het nu af met minder uren.
Van juni tot april is hij bezig met voorbereiden, uitvoeren, evalueren en weer verder met voorbereiden en dat terwijl het zaalseizoen in december start en eind februari al weer is afgelopen. 250 uur per jaar is geen uitzondering voor Daniel. "Gelukkig organiseert Erik Jan de trainingen en hebben wij enthousiaste coaches, trainers en leden”.
Het succes van een goed seizoen is zoveel mogelijk uren bemachtigen zodat ieder team minimaal 1 x per week kan trainen. Dat lukt namelijk niet iedere vereniging in District Midden Nederland en daar betaal je ook nog eens het dubbele.
"Laatst kreeg ik een mailtje van een ouder die mij bedankte en dat haar kinderen hadden genoten. Dat zijn natuurlijk leuke berichten”.
Wil jij je net als Daniel inzetten als vrijwilliger neem dan contact met ons op. Hockey doe je samen.